22 Baza Lotnictwa Taktycznego

Ślusarz

22. Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku poszukuje kandydata na stanowisko Ślusarza w Grupie Obsługi Technicznej.

Zakres zadań:

-    naprawa, konserwacja sprzętu lotniskowo - hangarowego,

-    wykrywanie i usuwanie niesprawności w sprzęcie do obsługi statków powietrznych,

-    bieżąca obsługa sprzętu warsztatowego,

-    inne prace pomocnicze

Wymagania wobec kandydatów:

-    wykształcenie min. zawodowe,

-    doświadczenie w zawodzie min. 3 lata,

-    znajomość podstaw prac ślusarskich,

-   umiejętność posługiwania sie podstawowymi przyrządami pomiarowymi,

-    umiejętność pracy samodzielnej jak i w zeespole,

-    umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji,

-    zaangażowanie.

Oferujemy:

-    zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny z możliwością stałej pracy.

Zainteresowane osoby zobowiązane są złożyć ofertę zawierającą:

-    list motywacyjny,

-    CV z opisem przebiegu pracy zawodowej oraz zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji,

na adres:

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO w Malborku

ul. 17 Marca 20

82 – 200 Malbork

Ofertę należy złożyć  do 23 października 2020 r.

UWAGA:

Kandydat spełniający wymagania, zakwalifikowany do zatrudnienia zobowiązany będzie do złożenia zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

Wytwarzający/Odpowiadający: None Czas wytworzenia: 2020-10-08 Udostępniający: Czas udostępnienia: 2020-10-08 00:00 Ostatnia zmiana: 2020-10-08 15:10
go-up
Kontakt

17-go Marca 20
82-200 Malbork
tel. 261536200
fax. 261536275
22blt.sekretariat@ron.mil.pl

  • BIP